Учителі апробовують електронний репозитарій підручників

Уперше за всю освітню історію України цьогоріч розроблено електронний репозитарій , який дозволяє вчителям самостійно обирати підручники для навчання.
Станом на сьогодні вчителі вже можуть проглядати і залучати до навчання 245 електронних версій підручників, серед яких - 48 нових підручників для 6 класу.
На початку вересня в репозитарії очікуються всі підручники для 1, 2, 3, 5 і 6 класів.

Саме цей портал буде платформою і для проведення нового конкурсу з відбору підручників для 4 і 7 класів.

Як зауважив заступник Міністра освіти і науки Павло Полянський на Колегії МОН 22 серпня: «Тепер роль тендерних комітетів і конкурсних комісій виконуватимуть вчителі. Адже електронний репозитарій дозволить вчителеві проглянути кожен конкурсний підручник, оцінити його якість та самостійно обрати для навчання той, який на його думку є найкращим. І цей результат ніхто не зможе змінити».

Сьогодні кожен користувач може ознайомитися з покроковою інструкцією, як користуватися депозитарієм, а також «Як зареєструватися на сайті репозитарію». Адже зареєстровані користувачі матимуть доступ не тільки до електронних версій підручників, а й різноманітного навчального матеріалу (аудіозаписи, ілюстрації, тести, конспекти уроків тощо), що також можуть використовувати у процесі навчання.

Свої пропозиції щодо матеріалів, а також зауваги і побажання з приводу користування репозитарієм учителі можуть надсилати на електронну скриньку bhv.kiev@gmail.com.


За матеріалами сайту МОН України.
Кiлькiсть переглядiв: 73