Повернутися до звичайного режиму

Тренінг Intel – Навчання для майбутнього

З 3 по 7 листопада 2014 року на базі Харківської спеціалізованої школи №77 пройшов черговий тренінг 10 версією програми Intel "Навчання для майбутнього" для вчителів Комінтернівського району.

В цьому заході прийняло участь 11 учасників:

  • ХГ №46 ім. М.В.Ломоносова – Левикіна Надія Василівна та Панченко Людмила Миколаївна;
  • ХСШ №77 – Конюшенко Юлія Дмитрівна та Березіна Ірина Володимирівна;
  • ХГ №82 – Василенко Ірина Ігорівна та Калаш Олена Володимирівна;
  • ХСШ №114 – Свічкар Богдан Юрійович;
  • ЗОШ №151 – Слободянюк Анна Сергіївна та Триндюк Юлія Василівна.

За цей тиждень наші вчителі опанували багато нового матеріалу та виконали величезну кількість практичних завдань.

Мета курсу Intel «Навчання для майбутнього» – допомогти вчителям розвинути навички навчання, що базуються на навчальних потребах учнів, вивести на новій рівень свої знання з інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) та використання сервісів WEB 2.0, на практиці опанувати тонкощі при використанні у своїй подальшій роботі методу проектів.

Впродовж 44 години занять в аудиторії , що об’єднані в 11 навчальних модулів учасники тренінгу під керівництвом тренерів методиста ЛКТН Коміра Д.Є. та практичного психолога Лубчук Ю.М. вивчали навчальний матеріал за наступними темами:

  • ефективне використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі для формування в учнів навичок ХХІ століття;
  • використання інформаційно-комунікаційних технологій для покращення результатів навчання за допомогою проведення досліджень, комунікації, взаємодії, застосування ефективних стратегій та інших засобів;
  • розробка та наповнення навчальних планів та завдань, що відповідають державним освітнім стандартам;
  • керування навчальним процесом, зосередженим на навчальних потребах учнів, що заохочує самостійне визначення напряму навчання та спонукає до розвитку навичок мислення вищих рівнів;
  • співпраця з колегами для спільного вирішення проблем у навчанні учнів та оцінюванні навчальних планів один одного.

Результати роботи учасників тренінгу розміщено на сайті Intel "Навчання для майбутнього".
Впродовж всього навчання кожен з присутніх вів свій власний блог, у якому описував свою роботу у кожному модулі та здобуті ним нові знання вміння та навички.

Дякуємо учасникам тренінгу за плідну наполегливу працю та чекаємо на заявки інших вчителів району на участь у цьому чудовому та корисному тренінгу.

Фотоальбом тренінгу.

Кiлькiсть переглядiв: 90