Повернутися до звичайного режиму

Семінар для відповідальних за офіційні сайти ЗНЗ

15 квітня 2015 року на базі Харківської гімназії №82 Харківської міської ради Харківської області відбувся семінар для відповідальних за офіційні сайти ЗНЗ за темою: «Сайт навчального закладу – офіційне представництво закладу у мережі Інтернет».

У ході семінару учасники ознайомилися з новими можливостями СМS «School Champion», обговорили проблемні питання пов’язані з роботою на офіційному сайті навчального закладу, отримали практичні поради щодо вдосконалення використання можливостей оболонки сайту.

Друга частина семінару була проведена у вигляді тренінгового заняття, під час якого учасники працювали з розділами сайтів ЗНЗ (панель адміністратора сайту, форма зворотнього зв’язку, фотогалерея, файловий архів, on-line довідка тощо).


Галереї "Семінар для відповідальних за офіційні сайти ЗНЗ 15.04.2015"

На завершення відбувся круглий стіл, на якому обговорили проблемні питання семінару та отримали змістовні відповіді на них. Насамкінець учасники подякували організаторам за допомогу у вирішенні проблемних моментів, які виникають при адмініструванні офіційного сайту ЗНЗ.

Кiлькiсть переглядiв: 42