Міський огляд роботи загонів юних інспекторів руху

21 квітня 2015 року у приміщенні Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості «Істок» відбувся міський етап Всеукраїнського зльоту загонів юних інспекторів руху, який проводиться Департаментом освіти та відділом Державтоінспекції Харківського міського управління ГУМВС України в Харківській області з метою профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму та залучення учнівської молоді до участі у пропаганді дотримання правил дорожнього руху.

У міському конкурсі взяли участь 9 загонів юних інспекторів руху, які здобули перемогу в районних етапах. Команди пройшли випробування у 6-ти конкурсах.

Юні інспектори руху продемонстрували навички регулювання, фігурного водіння велосипеду, теоретичні знання та практичні навички надання першої невідкладної медичної допомоги потерпілим внаслідок ДТП, взяли участь у творчому конкурсі та показали відмінні знання Правил дорожнього руху, виступивши в агітаційно-пропагандистському конкурсі. Найбільш цікавим конкурсом, як завжди, став виступ «Агітбригад». Хлопчики та дівчатка підготували цікаві інсценування з тематики безпеки дорожнього руху та акцентували увагу глядачів на необхідності дотримання ПДР у повсякденному житті. Конкурсантів оцінювало компетентне журі у складі представників Державтоінспекції та Департаменту освіти Харківської міської ради.

У конкурсі «Юний регулювальник» кращою було визнано представницю Комінтернівського району Нішанбаєва Еріка, ученицю ХЗОШ №68.

Переможці та призери змагань відзначені Грамотами Управління ДАІ ГУМВС України в Харківській області та заохочувальними подарунками.


За матеріалами сайту Департаменту освіти ХМР.
Кiлькiсть переглядiв: 73