Результати олімпіади "Путівка в науку"

19 березня на базі ХНВК № 112 відбувся районний етап ІХ міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку». (Завдання)

У районному етапі олімпіади брали участь 149 випускників школи І ступеня, а саме: 89 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, 19 учнів спеціалізованих шкіл, 33 учня гімназій, 6 учнів Харківського приватного НВК «Харківський колегіум», 2 учня Харківського приватного ліцею «Шаалавім».

/Files/images/P1130006.JPGПід час проведення олімпіади

В олімпіаді з математики взяли участь 61 учень, з української мови – 49 учнів, з природознавства – 39 учнів.

/Files/images/P1130009.JPGПереможці

Переможцями олімпіади стали такі учні:

· з математики:

І місце – Гарбузова Аліна, ХГ № 82,

ІІ місце – Царенко Дмитро, ХЗОШ № 151,

Лупан Микита, ХГ № 82,

ІІІ місце - Фарафонова Аліна, ХГ № 46,

Усачова Вікторія, ХГ № 46,

Рідкокаша Іван, ХСШ № 114;

· з української мови та літератури:

І місце – Туней Оксана, ХЗОШ № 94,

ІІ місце – Панкова Катерина, ХГ № 82,

Крехно Наталія, ХГ № 82,

ІІІ місце – Тимоніна Катерина, ХГ № 82,

Горбенко Вікторія, ХГ № 83,

Ільченко Анжела, ХНВК № 112;

· з природознавства:

І місце – Шевченко Таїсія, ХЗОШ № 112,

ІІ місце – Куца Дар’я, ХЗОШ № 68,

Чуєва Ірина, ХГ № 82,

ІІІ місце – Карацюба Анастасія, ХЗОШ № 90,

Бойко Анастасія, ХГ № 82,

Бондарчук Альбіна, ХСШ № 114.

Переможцями у номінаціях визначені:

«Кращий математик» - Руденко Вероніка, ХЗОШ № 68,

«Найкмітливіший з кмітливих» - Пліско Олег, ХСШ № 77,

«Кращий учень із розв’язку логічних задач»- Кригін Сергій, ХГ № 82,

«Кращий учень із оригінального розвязку задач» - Рибалко Євген, ХЗОШ № 151,

«Майбутній письменник» - Гнатовська Наталія, ХЗОШ № 94,

«Кращий знавець української мови» - Попова Анастасія, ХГ № 46,

«Кращий перекладач» - Міщенко Дар’я, ХСШ № 77,

«Кращий знавець фразеології» - Вензель Марія, ХНВК № 112,

«Майбутній лінгвіст» - Махоніна Аліна, ХЗОШ № 78,

«Кращий знавець природи» - Максименко Ігор, ХЗОШ № 78,

«Майбутній мандрівник» - Бочаров Гліб, ХЗОШ № 91,

«Кращий знавець рослин і тварин» - Плісак Анастасія, ХНВК № 112,

«Кращий знавець планети Земля» - Кузьміна Дар’я, ХСШ № 114.

/Files/images/P1130007.JPGСтанція "Спортивна"

/Files/images/P1130008.JPGСтанція "Художня"

Поки члени журі перевіряли роботи учасників олімпіади, школярі мали можливість здійснити «Навколосвітню подорож» і наприкінці її отримати солодкі подарунки.

Нагородження переможців відбулося в день проведення олімпіади.

Кiлькiсть переглядiв: 357