День захисника України

З метою виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотично зрілої особистості та на виконання листів Міністерства освіти і науки України від 25.09.2015 № 1/9-455 «Щодо заходів з відзначення Дня захисника України», від 25.09.2015 № 1/9-459 «Про відзначення у 2015 році Дня захисника України» з 12 по 16 жовтня 2015 року у загальноосвітніх навчальних закладах Комінтернівського району оголошено Тиждень мужності та пошани.

У рамках Тижня мужності та пошани у навчальних закладах району відбудуться урочисті зустрічі, бесіди з ветеранами війни та військової служби, учасниками бойових дій, миротворчих місій, воїнами АТО, волонтерами громадських організацій.

Для учнів пройдуть уроки мужності, години спілкування, відео-уроки, віртуальні подорожі, брейн-ринги, круглі столи, виставки малюнків, плакатів з відповідної тематики. Будуть організовано святкові концерти, спортивні ігри, козацькі розваги, огляди строю та пісні. Учнівська молодь Комінтернівського району відвідає видатні місця, пов'язані з бойовим минулим Харкова, Харківський історичний музей тощо.

За ініціативою Комінтернівської районної організації учнівського самоврядування КРОС з 05 по 14 жовтня 2015 року у навчальних закладах району оголошено волонтерські акції «Оберіг надії руками дитини» та «Лист вдячності». Зібрані подарунки та листи за допомогою батьків-волонтерів будуть надіслані у військові частини та шпиталі.

Кiлькiсть переглядiв: 56