Програма «Go Global» залучає навчальні заклади до створення літніх мовних таборів

Громадська організація «GoGlobal» спільно з МОН України реалізують програму «GoGlobalcamps», що полягає у створенні на базі навчальних закладів мовних таборів з поглибленим вивченням англійської мови.

Прийом заявок від шкіл на участь у програмі розпочався 17 лютого. Подати заявку можна за посиланням.

За результатами мотиваційного конкурсу близько 150 шкіл-учасниць отримають статус «GoGlobal camps».

Мета проекту: показати дітям, що вивчення мов - це легко і просто.

«Наразі доступ до сучасних та цікавих мовних таборів, через їх ексклюзивність та нішевість, має дуже вузьке коло дітей. Також не у всіх батьків є фінансова можливість відправити школярів за кордон в мовний табір. Тому було вирішено організувати такі табори в Україні та зробити їх доступними для багатьох», - розповідають у Громадській організації GoGlobal.

У межах проекту буде створено спеціалізований веб-ресурс - координаційний інформаційний центр. Там міститиметься вся необхідна методична інформація: навчальні програми, спеціалізовані роздаткові матеріали, сценарії, плани занять та медіатека з ліцензійними відеоматеріалами.

До роботи в таборах також буде залучено іноземних волонтерів - носіїв мови. Їх основним завданням стане надання допомоги вчителям у проведенні різноманітних навчальних та розважальних заходів для дітей.

За матеріалами сайту:http://pedrada.com.ua/news/gruppy/shkola/programa_go_global_zaluchaye_navchalni_zakladi_do_stvorennja_litnikh_movnikh_taboriv/

Кiлькiсть переглядiв: 316