Звіт про результати проведення районного етапу ХІV міської олімпіади випускників школи І ступеня „Путівка в науку”

Звіт


про результати проведення районного етапу ХІV міської олімпіади

випускників школи І ступеня „Путівка в науку”

у ЗНЗ Комінтернівського району

Згідно з планом роботи Управління освіти на 2016 рік, на виконання районних заходів Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2011-2017 роки, наказу Департаменту освіти Харківської міської ради № 29 від 26.02.2016, наказу Управління освіти адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради № 64-о/д від 12.03.2016 «Про проведення районного етапу ХІV міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку» та з метою стимулювання творчого розвитку учнів початкової школи, виявлення і підтримки обдарованих школярів, активізації творчої діяльності вчителів та підвищення рівня викладання базових навчальних предметів у школі І ступеня 19 березня 2016 року на базі ХЗОШ № 78 відбувся районний етап ХІV міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку».
У районному етапі олімпіади брали участь 113 випускників школи І ступеня, а саме: 56 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, 12 учнів спеціалізованих шкіл, 35 учнів гімназій, 7 учнів Харківського приватного НВК «Харківський колегіум», 3 учні Харківського приватного НВК «Ліцей Шаалавім». В олімпіаді з математики взяли участь 43 учні, з української мови – 35 учнів, з природознавства – 35 учнів.
Переможцями олімпіади стали такі учні:
· з математики:
І місце – Бондаренко Катерина, ХГ № 46,
ІІ місце – Коваленко Марія, ХГ № 46,
Во Дінь Тхань Шон, ХГ № 46,
ІІІ місце - Костюк Ярослав, ХГ № 46,
Галіба Меліса, ХЗПШ № 91,
Лоскот Олександр, ХСШ № 114;
· з української мови:
І місце – Рудич Анастасія, ХГ № 83,
ІІ місце – Солодун Марія, ХГ № 83,
Нікіта Катерина, ХГ № 46,
ІІІ місце – Замахаєва Юлія , ХЗОШ № 78,
Щипанова Софія, ХСШ № 114,
Пивоварова Ксенія, ХЗОШ № 78;

· з природознавства:

І місце – Чмутов Ілля, ХЗОШ № 102,
ІІ місце – Онопрієнко Данило, ХНВК № 112,
Шабаліна Катерина, ХГ № 46,
ІІІ місце – Волосник Олександр, ХЗОШ № 78,
Долонський Марк, ХГ № 82,
Кулабухов Ілля, ХЗОШ № 95.
Переможцями у номінаціях визначені:
- з математики:
- Гринько Кіра, ХЗОШ № 90,
- Макаренко Іван, ХГ № 82,
- Хохуля Даніїл, ХЗОШ № 68,
- Жолтікова Кіра, ХЗОШ № 95,
- Столбова Марина, ХНВК № 112,
- Островерхов Данило, ХПСШ «Харківський колегіум»,
- Почепецька Маргарита, ХПСШ «Харківський колегіум»,
- Сурмило Станіслав, ХЗОШ №151;
- з української мови:
- Лубенцова Анастасія, ХСШ № 114,
- Давиденко Єлизавета, ХГ № 46,
- Сиромятникова Дар’я, ХГ № 46,
- Клейманова Амелія, ХЗОШ № 78,
- Глонті Анна, ХЗОШ № 78,
- Шлома Єлизавета, ХСШ № 77,
- Швецова Дар’я, ХЗОШ № 78,
- Курильченко Вікторія, ХГ № 82,
- Бобрикова Ангеліна, ХЗОШ № 91,
- Джангулова Каміла, ХЗОШ № 95,
- Перішко Анастасія, ХЗОШ № 151
- Лисойван Ілля, ХПСШ «Харківський колегіум»;
- з природознавства:
- Волченко Лев, ХЗОШ № 68,
- Шмойлов Даніїл, ХЗОШ № 20,

- Чижевський Єгор, ХЗОШ № 78,

- Кривцов Марк, ХГ № 46,

- Шелест Софія, ХГ № 46,

- Бочкова Марія, ХЗОШ № 90,
- Мишков Богдан, ХНВК № 112,
- Дорошенко Лука, ХЧШ № 114,
- Голощапов Кирило, ХПСШ «Харківський колегіум».
Нагородження переможців відбулося в день проведення олімпіади.

Фотозвіт

Кiлькiсть переглядiв: 73