Відкриття меморіальної дошки випускнику гімназії №46, воїну-інтернаціоналісту Безкровному Юрію Сергійовичу

04 червня 2019 року за рішенням Харківської міської ради Харківської області від 17.01.2018 №45, з метою увічнення пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, які героїчно загинули в Афганістані, на будівлі Харківської гімназії № 46 ім. М. В. Ломоносова встановлена меморіальна дошка випускнику школи, воїну-інтернаціоналісту Безкровному Юрію Сергійовичу. Він віддав життя, виконуючи свій обов’язок, за що був посмертно нагороджений орденом Червоної Зірки.

На заході були присутні Михайло Леонідович Биков, заступник голови Харківського міського Союзу ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), голова Союзу ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Шевченківського району міста Харкова; Тетяна Павлівна Новохацька, заступник голови Харківського міського Союзу ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) по роботі з сім'ями загиблих; Леонід Ананійович Панасюк, голова Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Слобідського району міста Харкова, керівники районних ветеранських організацій міста Харкова, воїни-інтернаціоналісти Слобідського району, учні та педагоги гімназії.

Присутні вшанували пам'ять загиблого героя хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки.

Для довідки:

Безкровний Юрій Сергійович народився 4 червня 1961 р. у робітничій сім'ї. До призову на військову службу навчався в Харківські гімназії № 46.
У квітні 1982 р. відправлений офіцером в Афганістан.

При виконанні бойового завдання вертоліт Мі-24 був підбитий і загорівся в повітрі. За наказом командира він покинув бойову машину. Але в повітрі бортовий авіатехнік потрапив під несучий гвинт і загинув.

Таке офіційне повідомлення про загибель сина отримала його мама…

Галерея "Меморіальна дошка 46 04.06.2019"

Кiлькiсть переглядiв: 82