"Путівка в науку"

Згідно з планом роботи управління освіти на 2012 рік, на виконання районних заходів Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2011-2015 роки, наказу Департаменту освіти Харківської міської ради № 40 від 01.03.2012, наказу управління освіти адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради № 90 від 03.03.2012 «Про проведення районного етапу Х міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку» та з метою стимулювання творчого розвитку учнів початкової школи, виявлення і підтримки обдарованих школярів, активізації творчої діяльності вчителів та підвищення рівня викладання базових навчальних предметів у школі І ступеня 17 березня на базі ХЗОШ № 91 відбувся районний етап Х міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку».

/Files/images/DSCN0899.JPG

Переможцями олімпіади стали такі учні:

· з математики:

І місце – Пантелей Дмитро, ХЗОШ № 151,

ІІ місце – Клименко Артем, ХГ № 46,

Конашевич Арсеній, ХГ № 46,

/Files/images/DSCN0906.JPG

ІІІ місце - Рожков Олексій, ХСШ № 114,

Статейко Артем, ХПНВК «Харківський Колегіум»,

Осика Софія, ХНВК № 112;

· з української мови та літератури:

І місце – Страхова Юлія, ХЗОШ № 78,

ІІ місце – Михайлова Владислава, ХГ № 46,

Май Доан Хоай Тху, ХГ № 46,

/Files/images/DSCN0907.JPG

ІІІ місце – Яновська Катерина, ХГ № 46,

Кіяшко Олександра, ХСШ № 114,

Кануннікова Сніжана, ХЗОШ № 91;

· з природознавства:

І місце – Пунько Вадим, ХГ № 82,

ІІ місце – Кудінова Анастасія, ХГ № 82,

Тесленко Марія, ХГ № 82,

/Files/images/DSCN0920.JPG

ІІІ місце – Єрофєєв Марко, ХЗОШ № 20,

Бубликов Микола ХГ № 46,

Липовецький Олександр, ХЗОШ № 91.

Переможцями у номінаціях визначені:

- з математики:

- Якубець Дар’я, ХГ № 46,

- Клименко Анна, ХГ № 46,

- Кутах Анастасія, ХГ № 46,

- Єльчанінова Анастасія, ХГ № 82,

- Савіна Діана, ХПНВК «Харківський Колегіум»;

- з української мови:

- Агулова Вероніка, ХГ № 46,

- Клейманов Гліб, ХЗОШ № 68,

- Бражнік Дар’я, ХГ № 82,

- Бондаренко Катерина, ХГ № 82,

- Гуденко Карина, ХНВК № 112;

- з природознавства:

- Маслова Аліса, ХЗОШ № 68,

- Самофалов Олексій, ХЗОШ № 90

- Аннікова Галина, ХЗОШ № 95,

- Попова Ольга, ХСШ № 114,

- Кисельов Дмитро, ХНВК № 112.

Нагородження переможців відбулося в день проведення олімпіади.

Кiлькiсть переглядiв: 121