Привітання з Днем Перемоги

Дорогі ветерани,учасники Великої Вітчизняної Війни!

Сердечно вітаємо Вас з Днем доблесті і героїзму – 68-ю річницею Великої Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками!

День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів.

Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків. Сьогодні, в річницю героїчного подвигу, немає поряд і багатьох з тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху, мужньо подолали всі тяготи, відновили зруйновані міста і селища. Пам'ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через століття.

Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі! Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

Прийміть найщиріші вітання зі світлим і радісним святом - Днем Перемоги!

З повагою, Освітяни Комінтернівського району

/Files/images/novini/may2013/2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 71