Повернутися до звичайного режиму

Звіт

про результати проведення районного етапу ХVІІ міської олімпіади

випускників школи І ступеня «Путівка в науку»

у ЗЗСО Слобідського району

Згідно з планом роботи Управління освіти на 2019 рік, на виконання районних заходів Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2018-2022 роки, наказу Департаменту освіти Харківської міської ради № 29 від 18.02.2019, наказу Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради № 63-о/д від 01.03.2019 «Про проведення районного етапу ХVІІ міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку» та з метою стимулювання творчого розвитку учнів початкової школи, виявлення і підтримки обдарованих школярів, активізації творчої діяльності вчителів та підвищення рівня викладання базових навчальних предметів у школі І ступеня 23 березня 2019 року на базі ХЗОШ № 60 відбувся районний етап ХVІІ міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку».

У районному етапі олімпіади брали участь 153 випускника школи І ступеня, а саме: 83 учні закладів загальної середньої освіти, 15 учнів спеціалізованих шкіл, 46 учнів гімназій, 6 учнів Харківської приватної СШ «Харківський колегіум», 3 учні Харківського приватного НВК «Ліцей Шаалавім». В олімпіаді з математики взяли участь 57 учнів, з української мови – 52 учні, з природознавства – 44 учні.

Переможцями олімпіади стали такі учні:

· з математики:

І місце – Гончаров Олександр, ХПСШ «Харківський колегіум»,

ІІ місце – Лобас Дар’я, ХГ № 46,

Баланюк Володимир, ХЗОШ № 151,

ІІІ місце - Аксьонова Єсєнія, ХГ № 46,

Крисанов Дмитро, ХГ № 46,

Сєпіадіс Євгеній, ХЗОШ № 68;

· з української мови:

І місце – Кузьмин Михайло, ХГ № 46,

ІІ місце – Касілова Юлія, ХГ № 82,

Єчина Аліса, ХТЛ № 173,

ІІІ місце – Трифонова Валентина, ХГ № 82,

Талмазан Ксенія, ХГ № 82,

Бейс Ляна, ХСШ № 114

· з природознавства:

І місце – Цимбал Михайло, ХГ № 46,

ІІ місце – Гуров Роман, ХГ № 82,

Коновалов Ілля, ХГ № 46,

ІІІ місце – Шульга Матвій, ХГ № 82,

Тишечко Єгор, ХГ № 46,

Іванова Кира, ХЗОШ № 90.

Переможцями у номінаціях визначені:

- з математики:

- Золотарьов Вадим, ХЗОШ № 44,

- Шкряда Артем, ХГ № 46,

- Оганезов Тимур, ХЗОШ № 78,

- Манжос Антон, ХГ № 82,

- Волков Антон, ХЗОШ № 102,

- Писаренко Андрій, ХЗОШ № 151,

- Писаренко Андрій, ХСШ №114,

- Ньи Хионг Чук, ХТЛ № 173;

- з української мови:

- Зінченко Дар’я, ХГ № 46,

- Бочарникова Катерина, ХГ № 46,

- Самоброд Аліна, ХГ № 46,

- Руденко Єва, ХГ № 46,

- Костиріна Анастасія, ХСШ № 77,

- Голубова Марія, ХГ № 83,

- Кравченко Катерина, ХНВК № 112,

- Потєх Єлизавета, ХНВК № 112,

- Крюкова Аріна, ХНВК № 112;

- з природознавства:

- Масалітіна Стефанія, ХГ № 46,

- Асташов Ярослав, ХГ № 46,

- Кривоносенко Катерина, ХГ № 46,

- Гончаренко Валерія, ХГ № 46,

- Татарський Тимур, ХЗОШ № 78,

- Ноздрачова Марія, ХГ № 82,

- Чуб Володимир, ХТЛ № 173,

- Бєсєдін Кирило, ХЗОШ № 151.

Нагородження переможців відбулося в день проведення олімпіади.

/Files/images/novini/2019/03/20190323_100805.jpg/Files/images/novini/2019/03/20190323_114026.jpg/Files/images/novini/2019/03/20190323_114826.jpg/Files/images/novini/2019/03/20190323_122509.jpg/Files/images/novini/2019/03/20190323_134050.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 721